O bătrână în vârstă de 76 de ani, din Timișoara, este căutată de către polițiști. Asta după ce a plecat de acasă, marți, și nu s-a mai întors.
„La data de 29 octombrie a.c., polițiștii au fost sesizați cu privire la faptul că LOKE ELENA ar fi plecat voluntar de la domiciliul său din municipiul Timișoara, strada Ioan Plavosin, judeţul Timiş, iar până în prezent nu a mai revenit. Aceasta a fost văzută ultima dată la data de 28 octombrie 2025”, a informat Poliția Timiș.
Semnalmente: înălțime 1,60 m, greutate 50 kg, păr negru, scurt. Îmbrăcăminte: pantaloni negri, geacă de culoare deschisă, șapcă.
Oricine poate oferi detalii cu privire la persoana dispărută este rugat să apeleze Serviciul de Urgenţă 112 sau să contacteze cea mai apropiată unitate de poliţie.




































