Advertorial

RETIM spală pubelele negre din zona 1 a Timișoarei. Vezi programul

• Bookmarks: 3


Din 1 până în 6 august, RETIM spală pubelele pentru deșeurile reziduale din zona 1 a Timișoarei. În această zonă sunt zeci de străzi.

ZONA 1, TIMIȘOARA

Luni 01 august – Străzile SIMION BĂRNUȚIU, TELEGRAFULUI (Renașterii – Gh. Adam), ZURICH, BASEL, AVRAM IMBRONE 2-58, PĂDUREA VERDE, GHEORGHE ADAM, TELEGRAFULUI (Kogălnicieanu – Renașterii), IOAN VĂSÂI (intrare), SAMUIL MICU, LUGOJULUI (Samuil Micu – Reneșterii), LUGOJULUI (Renașterii – Telegrafului), TIBISCUM, GENEVA, ALSACIA, RÂNDUNELELOR, ZURICH, FORTĂREȚEI, MIHAIL KOGĂLNICEANU 2-20, SAMUIL MICU (Avram Imbroane – Telegrafului).

Marți 02 august – Străzile SPL. PENEȘ CURCANUL, VIORELELOR, TOPOLOGOULUI, BEHELEI, GEORGE BACOVIA, OVIDIU, PRIMĂVERII, GRIVIȚA, PIAȚA PETRU MAIOR, ANDREI ȘAGUNA, BABA DOCHIA, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, BARBU ȘTEFĂNESCU DELAVRANCEA, REVINE blocuri T30 – T31, ION CREANGĂ (blocuri T13, T15, T19, T25, T32, T33 plus case nr. 14-20), IULIU GROZĂVESCU blocuri T28-T29, PAUL IORGOVICI blocuri U8, U9 + case nr. 1 și 1A, ECATERINA TEODOROIU blocuri T18, T19, T20, TIMOCULUI blocuri T10, T11, T12, T26, T27, PETRE ISPIRESCU blocuri T8, T9, T22, T23, KODALY ZOLTAN, CALEA DOROBANŢILOR, LALELELOR 30, 32, 34, blocuri E4, E5, POP TIBERIU TEMIȘAN, CALEA LUGOJULUI (firme).

Miercuri 03 august – Străzile DACILOR, PIAȚA TRAIAN, ȘTEFAN CEL MARE, ION MIHALACHE, I.M. PESTALOZZI, OFCEA, SOCRATE, AURELIANUS, DELFINULUI, CORNELIU COPOSU, CORNELIA SĂLCEANU, CHEARLS DARWIN, MEHADIA, LASCĂR CARTAGIU, DALIEI, GLORIEI, LEULUI, VĂRĂDIA, LĂUTARILOR, MILCOV, NICOLINȚ, MIORIȚA, BARBU ISCOVESCU, ROMA, CUVIN.

Joi 04 august – Străzile SURORILE MARTIR CACEU, MARTIR CRISTINA LUNGU, F.C. RIPENSIA, BUCEGI, EROILOR DE LA TISA, VIRGIL BIROU, ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD, SURDUC, CARAȘ, MINIȘ, 1 DECEMBRIE 61-93 și 76-112, PROF. DR. AUREL PĂUNESCU PODEANU, VÂLCEA, DIANA, CRAIOVA, ANGHEL SALIGNY,CONSTANȚA, FELEACUL, PIAȚA TINERETULUI, BRADUL, STEJARUL, CĂRTURARILOR, PĂDURARILOR, GLADIOLELOR, MIHAIL JORA, MINERVA, RETEZAT, JOHANN GUTTENBERG, SATU NOU, CARPAȚI, PIAȚA SFÂNTULUI IOSIF CEL NOU, WILLIAM KONRAD, SOMEȘ, CRIȘUL, BIHOR (piață), cerna 2-16 + Bl. B5, DELIBLATA.

Vineri 05 august – Străzile MIRON COSTIN, SPL. NICOLAE TITULESCU 1-11, ANDREI MUREȘAN, JIUL, ANTON SEILER, REPUBLICII 15-29, GENERAL ION DRAGALINA, BD. TINEREȚII, IANCU VĂVĂRESCU, SPL. TUDOR VLADIMIRESU 13-28, LUNGĂ, PIAȚA ALEXANDRU MOCIONI, 16 DECEMBRIE 1989 nr. 2-54, ION GHICA, EMANOIL GOJDU, ZUGRAV NEDELCU, ADY ENDRE, CĂLIN V., BD. IULIU MANIU, PLATANILOR.

Sâmbătă 06 august – Străzile VASILE OÂRVAN, 1 DECEMBRIE 1918 nr. 1-59 și 2-74, CLUJULUI, ARIEȘ, VICTOR BABEȘ, SORIN TITEL, IZVORULUI, GHIRLANDEI,PIAȚA BISERICII, PETRE RÂMNEANȚU, ION VIDU, PUTNA, ARGEȘ, MITROPOLIT VARLAAM, PROTOPOP GEORGE POPOVICI, ELVIA CELEBI, DR. AUREL CÂNDEA, PIAȚA CRUCII, PROTOPOP GEORGE DRAGOMIR, DIACONU CORESI, MIAHI VITEAZU 1-19, PIAȚA NICOLAE BĂLCEASCU, TRAIAN LALESCU, IOAN CUREA, PLAUTIUS ANDRONESCU, BELA BARTOK, CALEA MARTIRILOR 1-11 și 2-24, COSMINULUI, 1-13 și 2-18, BD. LIVIU REBRENU 1/3-145.

3 recommended
comments icon0 comments
0 notes
62 views
bookmark icon

Write a comment...

Adresa ta de email nu va fi publicată.